لوازم یدکی ماشین چینی

لوازم یدکی ماشین چینی – قیمت یا کیفیت ؟ مسئله این است !!! راهنمای خرید بهتر

لوازم یدکی ماشین چینی

قیمت یا کیفیت ؟ مسئله این است !!!

در این مقاله قصد داریم نکات بسیار مهم و طلایی در زمان خرید لوازم یدکی ماشین چینی و بهینه ترین انتخاب را بررسی کنیم پس حتما تا آخر مطالعه کنید .

فروشگاه لوازم یدکی ماشین چینی

 

همه مالکین ماشین های چینی از برند های مختلف زمانی به لوازم یدکی نیاز پیدا میکنند با قیمت و اصطلاحات متفاوتی از طرف فروشندگان لوازم یدکی ماشین چینی مواجه میشوند و ممکن است متوجه دلیل اختلاف قیمت فروشگاه های مختلف نشوند فروشندگان نیز معمولا توضیحات درستی از محصول خود ارائه نمیدهند که اکثر مواقع به دلیل کیفیت پایین و نبود نکته قابل توجهی برای خرید آن محصول است که ارائه نمیدهند.

اصطلاحات رایج در بین فروشندگان لوازم یدکی چینی

شرکتی

همانطور که مشخص است قطعه شرکتی باید از نظر کیفیت وشکل ظاهری کاملا مطابق قطعه فابریک خودرو و همچنین در بسته بندی شرکت تولید کننده خودرو برای مثال لوازم شرکتی جک باید در بسته بندی jac motors باشد .متاسفانه افرادی سودجو با استفاده از جعبه خالی قطعات مصرف شده شرکتی قطعات وارداتی کم کیفیت را به قیمت شرکتی فاکتور میکنند.

اصلی

این اصطلاح به طور صحیح باید در مورد قطعه ای شرکتی که فاقد بسته بندی شرکت است استفاده شود اما اغلب اجناس وارداتی به اسم اصلی فروخته میشوند توجه داشته باشید در این مورد اگر جنس وارداتی با کیفیت و برند و معتبر به مشتری فروخته شده باشد اشکالی ندارد و صرفا جهت اطمینان خاطر دادن به خریدار از این اصطلاح استفاده شده است .اما اگر جنس وارداتی بیکیفیت را به اسم اصلی خریداری کنید به شما دروغی بزرگ گفته اند. نکته : فروشگاه تهرن چین به هیچ وجه اجناس وارداتی به اسم شرکتی و اصلی برای مشتری ارسال نمیکند.

وارداتی

بیشترین لوازم یدکی چینی موجود در بازار به اسم وارداتی و با برند مختلف فروخته میشوند و همچنین تفاوت قیمت و کیفیت در بین اجناس وارداتی با برند های مختلف وجود دارد این تفاوت قیمت و کیفیت را شخص یا شرکت واردکننده مشخص میکند برای مثال یک وارد کننده با یک شرکت معتبر در چین همکاری میکند قطعه ای را 100 یوآن خریداری میکند و وارد کننده دیگر با یک شرکت ارزان قیمت چینی همکاری میکند و همان قطعه را 40 یوآن خریداری میکند . بدون شک وارد کننده اول قطعه با کیفیت بالاتر و طبیعتا قیمت بالاتری را به بازار عرضه میکند

نکته بسیار مهم : بسیاری از همکاران در تبلیغات خود را واردکننده معرفی میکنند که باید بگوییم وارد کننده اجناس بیکیفیت بودن کار سختی نیست و هیچ ارزشی به مشتری ارائه نمیدهد و هیچ وارد کننده معتبری احتیاج نداره مدام یادآوری کنه واردکنندست .

ایرانی

این اصطلاح رو کمتر میشنوید اما بزارید بهتون بگم حتی پیستون و دیاق و دسته موتور ایرانی ماشین های چینی هم تو بازار هست که به اسم وارداتی میفروشن و حتی به همکار خودشون میگن وارداتی پس به هر ارزونی اعتماد نکنید .

بهترین انتخاب در خرید لوازم یدکی ماشین چینی کدام است ؟

اینکه کدام گزینه از اجناس موجود در بازار برای شما مناسب است وابسته به قطعه مورد نیاز شماست .مثلا قاب زاپاس mvm x33 در انواع شرکتی و وارداتی و ایرانی وجود دارد اما تفاوت چندانی ندارد از کدام نوع استفاده کنید میتوانید هر کدام ارزان تر بود استفاده کنید اما زمان خرید پیستون باید از جنس با کیفیت استفاده کنید مهم نیست شرکتی یا وارداتی تنها چیزی که اهمیت داره کیفیت جنس الکی خودتون درگیر بسته بندی شکیل شرکت نکنید. جنس شرکتی با وارداتی 30 تا 100 درصد اختلاف قیمتی داره . اجناس وارداتی با کیفیت خوب هم موجوده که علاوه بر قیمت پایین تر حتی کیفیت بهتری داره . پس بهترین انتخاب تو خرید لوازم یدکی چینی جنس وارداتی با کیفیت و قیمت مناسبه و تمام .

سخن پایانی با خریداران لوازم یدکی ماشین چینی

در صنف لوازم یدکی ماشین چینی و به طور کلی همه اصنافی که تنوع محصولات زیادی دارند به هیچ وجه امکان ندارد یک فروشگاه تمامی لوازم مورد نیاز احتمالی شما را موجود داشته باشد. مگر اینکه فقط قطعات یک مدل خاص از یک برند خاص باشه که مطمعنا آن هم تکمیل نخواهد بود.

اگر شما به قطعه ای نیاز دارید و موفق به تهیه قطعه نشدید میتوانید توسط راه های ارتباطی و فرم درخواست قطعه در سریع ترین زمان بهینه ترین لوازم یدکی چینی را از تهران چین دریافت کنید.

فرم درخواست قطعه

نکته : محصولات موجود در وبسایت تهران چین تنها بخشی از موجودی محصولات است و به زودی همه محصولات قرار میگیرند .

سپاس بابت وقتی که برای مطالعه گذاشتید خوشحال میشم نظر و تجربه خودتون درباره خرید لوازم یدکی ماشین چینی برامون بنویسید .

 

نوشته :  مهدی گودرزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *